ZESPÓŁ

 

Właściciel – Projektant: arch. Tomasz Gawron-Gawrzyński

e-mail: gawrzynski@a-zone.pl

telefon: 607 282 220

Projektant: arch. Marcin Tomczak

e-mail: tomczak@a-zone.pl

telefon: 537 934 629

Organizacja biura i marketing

Aktualne tematy:

  • Wrocław

Projektant: arch. Adam Kazuro

e-mail: kazuro@a-zone.pl

telefon: 537 095 015

Projektant: arch. Ewa Englart

e-mail: englart@a-zone.pl

telefon: 537 000 621

Projektant: arch. Radosław Halczak

e-mail: halczak@a-zone.pl

telefon: 531 961 744

Asystent projektanta: arch. Marcin Dudziak

e-mail: dudziak@a-zone.pl

telefon: 537 911 621

Asystent projektanta: arch. Julia Tomaszewska

e-mail: tomaszewska@a-zone.pl

telefon: 537 003 455

Asystent projektanta: arch. Natalia Drążek

e-mail: drazek@a-zone.pl

telefon: 531 961 744

Asystent projektanta: arch. Maria Do Trong

e-mail: dotrong@a-zone.pl

telefon: 531 961 744

telefon do biura: 607 282 220

STAŻ / PRAKTYKA

Student
…………………………..