KRÓTKO O FIRMIE

W naszej pracowni wykonywane są wielobranżowe projekty architektoniczne, studia i analizy z zakresu planowania przestrzennego i urbanistyki, plany zagospodarowania przestrzennego, rozwiązania dotyczące małej architektury i ogrodów, aranżacje wnętrz oraz projekty form przemysłowych. Projekty prowadzone są kompleksowo od fazy wstępnej poprzez koncepcję, opracowania techniczne do nadzoru autorskiego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Wszystkie propozycje mają indywidualny charakter oraz są realizowane z równą troską o każdy detal. Są one kreowane z naciskiem na wysokie walory użytkowe, techniczne jak i estetyczne. Poza tym już w samym założeniu muszą być przyjazne użytkownikom i środowisku.

Przygotowujemy również Projekty Aranżacji Wnętrz wraz z ich obsługą inwestycyjną „pod klucz”.

Na naszym koncie już ponad 180 projektów. Współpracujemy z doświadczonymi branżystami i podwykonawcami. Gwarantujemy kompleksową obsługę procesu projektowego od A do Z pozwalającą Inwestorowi zaoszczędzić czas i energie. Jesteśmy obecni w procesie budowy aż do końcowego odbioru każdego z projektowanych przez nas obiektów.

Nasz projekt domu energooszczędnego został JAKO PIERWSZY W POLSCE pozytywnie zweryfikowany przez NFOŚiGW: Program Priorytetowy „Efektywne wykorzystanie energii”!

Charakteryzuje na profesjonalizm i skuteczność działania, znajomość procedur formalno-prawnych i doświadczenie w negocjacjach, znajomość rynku budowlanego, wysokie umiejętności prezentacji oraz zarządzania projektem.

Dzięki rzetelności oraz zaangażowaniu każdy nasz projekt jest spektakularnym sukcesem.

Proponujemy realne terminy oraz uczciwe ceny.

Firma A-Z(one) Tomasz Gawron-Gawrzyński wykonuje kompleksowo wielobranżowe projekty architektoniczne. Wszystkie projekty mają wysokie walory użytkowe, techniczne oraz estetyczne. Każdy temat jest pilotowany w urzędach gwarantując 100% pewność uzyskania pozwolenia na budowę. Terminy są realne a ceny uczciwe.